Opisanie

Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz posiada mnóstwo elementów, które są niezbędne do promowania biznesu w Internecie: Duże galerie fotograficzne, widżety social media, odtwarzacze audio i wideo, widżety do osadzenia zawartości z Youtube, Vimeo, Soundcloud itp, narzędzia do śledzenia statystyk itd. Posida on również sekcję bloga. Skorzystaj z funkcji bloga we wbudowanym MotoCMS panelu admina aby uruchomić i przepojektować swój blog i publikować różne artykuły takie jak tutoriale, infografiki, recenzje produktów itd. W dodatku dostaniesz dostę do 24/7 obsługi klienta oraz bezpłatne aktualizacje systemu. Przekonaj się w tym sam - wypróbuj damo tego szablonu już dziś!

Zalety

Co w środku?

Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 1 Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 2 Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 3 Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 4 Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 5 Szablon z blogiem na temat Wyposażenie wnętrz #59074 image 6

Oceny i recenzje klientów(1)

A
Amanda Cook Zweryfikowany klient
2016-08-08

Awesome!. This template offers me a very professional look for my client's company. I am Business Consultant and Software Engineer for over ten years and buying templates from MotoCMS has facilitated my life, because the time required for creating sites was reduced to few days. Building the website for this company is really easy with this template - control panel is an amazing thing and I'm not going to purchase templates from anywhere else than MotoCMS.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension

Podobne Szablony

Back To Top