Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

eCommerce szablon Tools Market - to idealna podstawa dla witryn komercyjnych, zajmujących się sprzedażą sprzętu. Główną zaletą tego szablonu MotoCMS jest jego prostotą. Jak widać z live demo tego szablonu, jego menu główne jest bardzo wygodne i łatwe, aby Twoi klienci mogli szybko znaleźć i wybrać potrzebne narzędzia. W dodatku szablon jest wyposażony w wygodny MotoCMS edytor stron z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Jest bardzo prosty w obsłudze, więc do pracy z nim nie są potrzebne żadne umiejętności w zakresie kodowania lub web projektowania. Aby zmodyfikować układ dowolnej strony szablonu wystarczy przenieść różne bloki zawartości. Ponadto ten szablon zawiera różne presety ustawień i wiele widżetów. które pomogą stworzyć atylową stronę. Przekonaj się w tym sam - zarejestruj darmowe demo tego szablonu i wypróbuj go w akcji!

Oceny i recenzje klientów(3)

S
Sam Zweryfikowany klient
2018-03-30

Great design . Great template designed really well

S
Salim Zweryfikowany klient
2017-08-23

Creating an Online Shop with elegance & ease.. This template is powerful and advanced, yet it's easy to deploy and manage. I really like it!

C
Camren Swansey Zweryfikowany klient
2016-10-30

I really increase my sales. It's a kind of magic, but with this template I really increase my sales. It seems that website is user friendly, so my clients search for needed items rather faster. With my previous template I don't have such sales...

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top