Responsywny szablon ecommerce Organic

Demo
eStore
esponsywny szablon ecommerce Organic

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Każda dziewczyna uwielbia dbać o swojej urodzie. Dlatego kosmetyki zawsze cieszą się popularnością i konkurencja w tej branży jest naprawdę ostra. Więc, jeśli chciałbyś aby Twój e-sklep z artykułami kosmetycznymi osiągnął sukcesu - wybierz ten responsywny szablon ecommerce Organic. Jego design idealnie nadaje się do tworzenia e-sklepów z naturalnymi kosmetykami. Design szablonu jest wykonany w zielonym kolorze, którzy kojarzy się z eko. Atrakcyjna przentacja produktów, wsparcie różnych walut i języków - są to tylko niektóre z zalet tego szablonu.

Szablon jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w dostosowaniu.Z pomocą wygodnego MotoCMS panelu admina można szybko przesłać zdjęcia, dodać fonty Google, urchomić blog itd. szablon jest w pełni responsywny, więc będzie dostępny na dowolnym urządzeniu. W dodatku jest stale aktualizowany - wszystkie aktualizacje systemu pojawią się w panelu administracyjnym, więc możesz być pewnien, że nie przegapisz nowych widżetów i funkcji. Zarejestruj się na darmowy 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, że tworzenie sklepu kosmetycznego jest łatwe!.

Oceny i recenzje klientów(3)

D
Daniel Bartoszak Zweryfikowany klient
2019-01-21

Top CMS-System mit Shopfunktion. Das CMS-System ist einfach zu bedienen und man kann sehr schnell eine fertige Homepage erstellen. Die Features im System sind einfach top!!!

D
Daniel Bartoszak Zweryfikowany klient
2019-01-18

Top CMS-System. Einfach zum Aufbauen und kinderleicht zum Verwalten. Einfach Top!!!

D
Daniel Bartoszak Zweryfikowany klient
2019-01-17

Top CMS-System mit Shopfunktion. Leicht zum Aufbauen und sehr innovativ. Auch Sonderanfragen werden rasch umgesetzt.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top