Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Biznesowy szablon na temat turystyczny jest przykładem wspaniałego projektowania i premium tworzenia stron webowych, który może łatwo stać się do promowania w online agencji turystycznej. Oferuje liczne trasy turystyczne na całym świecie, w zależności od sezonu, lokalizacji i innych preferencji. Możesz przedstawić wycieczki z całego świata na jednej stronie, z pomocą galerii w trybie siatki. Pozwól swoim klientom wybrać hotel i zarezerwować go bez wychodzenia z przeglądarki.

Jsny kolorowy design temeatu sprawia, że strona wygląda bardzo dynamicznie. A jeszcze strona na podstawie tego szablonu jest bardzo wydajna i ma wiele opcji. Możesz dostosować swoją stronę bez specjalnych umiejętności w zakresie projektowania lub programowania. Temat zawiera szeroki wybór widżetów i narzędzi, które mogą przekształcić stronę prawie całkowicie. Wersja demo jest również dostępna.

Oceny i recenzje klientów(3)

B
Benjamin Tyron Zweryfikowany klient
2021-01-15

For anyone who loves to travel. It creates amazing opportunities to make your own travel blog or turn it into something unique if you have right ideas

Н
Назим Узуров Zweryfikowany klient
2017-11-24

Отличный шаблон. Очень функциональный и удобный, лаконичный и качественный.

T
Tommy Zweryfikowany klient
2016-01-11

amazing. well-favoured template with user-friendly navigation. fits my traveling agency greatly.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top