Responsywny szablon eCommerce Cosmeton dla sklepu kosmetycznego

Demo
eStore
Responsywny szablon eCommerce Cosmeton dla sklepu kosmetycznego

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Obecnie naturalne kosmetyki cieszą się ogromną popularnością. I chociaż sklepy są wypełnione przez towary, przeznaczonych na rynek masowy, w sieci można znaleźć produkty do pielęgnacji ciała i kosmetyki, które zostały stworzone bez używania "chemii". Również bardzo popularne są ręcznie wykonane kosmetyki. Jeśli zajmujesz się tworzeniem produktów tego rodzaju, wtedy nadszedł czas, aby zwiększyć sprzedaż i powiedzieć światu o sobie z pomocą własnego e-sklepu. Responsywny szablon eCommerce Cosmeton dla sklepu kosmetycznego pomoże Ci szybko osiągnąć ten cel. Umieść swoje produkty "na półkach" sklepu, podziel je na kategorie, dodaj odpowiednie filtry, dodaj kilku metod płatności i zacznij śledzić wyniki sprzedaży i zamówień.

Ponieważ szablon jest w pełni responsywny, klienci będą mogli dokonać zakupu w drodze do pracy ze smartfona lub tableta. Szablon jest wyposażony w wygodny kreator stron, pozwalający na wprowadzenie dowolnych zmian do układu lub designu: dostosowanie kolorów, układu, typografii, dodawnie wideo itd. Ponadto, kupując ten szablon, otrzymasz wszystkie zdjęcia z wersji demo i wsparcie techniczne przez rok za darmo.

Oceny i recenzje klientów(1)

R
Rocky Balbo Zweryfikowany klient
2021-02-04

It's not hard to sell a quality cosmetics when you have a site like this - simple to make changes and easy to reach specialists when I need help

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top