Stylowy szablon MotoCMS 3 Beardy

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Stylowy szablon MotoCMS 3 Beardy dla strony barber shop stanie się idealnym rozwiązaniem do uruchomienia witryny, poświęconej piękności, fryzjerom itd. Jest on wyposażony w gotowe strony i kreator stron z funkcją "Przeciągnij-i-Upuść", które pomogą Ci jak najlepiej przedstawić i wypromować swój salon piękności i jego usługi. A z pomocą wbudowanego bloga będziesz mógł lekko zaangażować nowych klientów i poinformować już istniejłcych o specjalnych ofertach. Szablon jest o 100% responsywny i uzupełniony o mnóstwo bloków treściowych, które pomogą dodać na stronę dowolną zawartość w krótkim czasie! Przenoś gotowe elementy, wprowadzaj zmiany aby stworzyć na stronie atmosferę elegancji i stylu! Delikatna paleta kolorów i spektakularne galerie szablonu Beardy pomogą Ci zaprezentować swój talent!

Oceny i recenzje klientów(2)

P
Paul Morris Zweryfikowany klient
2017-08-29

My new website. At first, I hesitated if it's worth trying to launch my own site, but once I've played around with MotoCMS admin panel, I became deffinetely sure it's worth a shot. I've also purchased a logo creation for my website and MotoCMS designer made a top-notch one for me. Great work!

A
Anna Jones Zweryfikowany klient
2017-08-29

Website Launch. It's much easier to launch your website using a ready-made layout. Thanks to MotoCMS I've saved lots of time on coding and my new site was ready within 5 days. Thank you, MotoCMS team!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top