Responsywny szablon dla firmy transportowej

Demo
Responsywny szablon dla firmy transportowej
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Szukasz rozwiązania do uruchomienia funkcjonalnej strony dla firmy transportowej? Wybierz ten responsywny szablon dla firmy transportowej jako podstawę! Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże stworzyć stronę przez parę godzin. Łatwy w instalacji i dostosowywaniu, z atrakcyjnym designem tematycznym, zestawem gotowych stron, które są niezbędne dla każdej dochodowej witryny biznesowej - są to tylko niektóre z zalet tego szablonu. Korzystając z niego będziesz mógł lekko przekonać klientów, że jesteś wiarygodnym i doświadczonym dostawcą usług.

Szablon posiada wygodny i przyjazny dla użytkownika edytor - MotoCMS panel admina. Jest on wyposażony we mnóstwo dedykowanych funkcji i widżetów, które są przeznaczone do ułatwienia procesu edycji strony. Z pomocą panelu admina można lekko przeprojektować i dostosować każdy element szablonu w ciągu kilku chwil. do tego nie musisz posiadać żadnych umiejętności w zakresie projekotwania webowego lub kodowania. Po prostu przeciągaj i upuszczaj wybrane elementy! Zarejestruj się na darmowy okres próbny aby przekonać się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(3)

M
Mike Gubert Zweryfikowany klient
2021-03-09

I love the way MotoCMS handles their customer requests. They are easy to reach, always provide good suggestions and discounts

J
Juli Berten Zweryfikowany klient
2017-09-20

Like it. I agree with the previous comment. It is so easy to edit my pages and also it is enjoyable experience. I like to spend time working on my website.

S
Sophie Zweryfikowany klient
2017-05-02

I like my website. I really like editing my website myself and Moto CMS admin panel allows me to do it without any difficulties. Try it out!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top