Biznesowy szablon dla strony prawnika

Demo
Bestseller
Biznesowy szablon dla strony prawnika

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (4)
  • Wymagania

Opisanie

Jaką powinna być strona prawnika? Minimalistyczny biznesowy design, funkcjonalna, wygodna, zawierająca wyczerpujące informacje na temat działałności jej właściciela i jego doświadczenia zawodowego. Chciałbyś stworzyć taką stronę? Wtedy wybierz ten biznesowy szablon dla strony prawnika do tworzenia witryny. Posada minimalistyczny design , wykonany w białym kolorze, który idealnie pasuje do stron biznesowych. Również jest uzupełniony o jakościowe zdjęcia tematyczne, które zachęcają do przeglłdania strony. Szablon posiada zestaw gotowych stron, takich jak Bio, Usługi, Kontakty itd i mapę Google, więc wystarzcy Ci tylko dodać swoje treści i strona jest gotowa do działania.

Oprócz mnóstwa funkcji, responsywnego układu, gotowych stron i stylowego designu, ten szablon posiada bardzo intuicyjny panel admina, zasiłany przez MotoCMS. Z jego pomocą można błyskawicznie szybko wprowadzić dowolne zmiany do szblonu - po prostu przeciągając potrzebne elementy. W dodatku jest bardzo przyjazny dla użytkownika - do pracy z panelem admina nie są wymagane żadne umiejętności w zakrsie kodowania. Wszystkie zmiany są wprowadzane w locie poprzez parę klików myszką. Zarejestruj się na darmowy okres próbny i oceń wszystkie zalety MotoCMS edytora sam!

Oceny i recenzje klientów(4)

A
Alex Kamaratsu Zweryfikowany klient
2021-03-14

MotoCMS is the best thing what happened with IT business, their site building tool finally helped me to get into this hypetrain and start developing new sites for clients all over the world

N
Ninno Zweryfikowany klient
2017-10-03

My subscribers. This amazing functionality help me to get my online audience. Your contact form is so convenient. Appreciate it.

N
Nataly P. Zweryfikowany klient
2017-05-02

I got a wonderful website. That’s simply a wonderful website! The customisation process is pretty easy thanks to drag-n-drop and it brings me joy, while working in admin panel.

P
Patrick Cenci Pagliari Zweryfikowany klient
2017-04-18

Nice Template. I'm still setting up the site. So far it has offered great possibilities.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top