Biznesowy szablon dla strony prawnika

Demo
Bestseller
Biznesowy szablon dla strony prawnika

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Jaką powinna być strona prawnika? Minimalistyczny biznesowy design, funkcjonalna, wygodna, zawierająca wyczerpujące informacje na temat działałności jej właściciela i jego doświadczenia zawodowego. Chciałbyś stworzyć taką stronę? Wtedy wybierz ten biznesowy szablon dla strony prawnika do tworzenia witryny. Posada minimalistyczny design , wykonany w białym kolorze, który idealnie pasuje do stron biznesowych. Również jest uzupełniony o jakościowe zdjęcia tematyczne, które zachęcają do przeglłdania strony. Szablon posiada zestaw gotowych stron, takich jak Bio, Usługi, Kontakty itd i mapę Google, więc wystarzcy Ci tylko dodać swoje treści i strona jest gotowa do działania.

Oprócz mnóstwa funkcji, responsywnego układu, gotowych stron i stylowego designu, ten szablon posiada bardzo intuicyjny panel admina, zasiłany przez MotoCMS. Z jego pomocą można błyskawicznie szybko wprowadzić dowolne zmiany do szblonu - po prostu przeciągając potrzebne elementy. W dodatku jest bardzo przyjazny dla użytkownika - do pracy z panelem admina nie są wymagane żadne umiejętności w zakrsie kodowania. Wszystkie zmiany są wprowadzane w locie poprzez parę klików myszką. Zarejestruj się na darmowy okres próbny i oceń wszystkie zalety MotoCMS edytora sam!

Oceny i recenzje klientów(3)

N
Ninno Zweryfikowany klient
2017-10-03

My subscribers. This amazing functionality help me to get my online audience. Your contact form is so convenient. Appreciate it.

N
Nataly P. Zweryfikowany klient
2017-05-02

I got a wonderful website. That’s simply a wonderful website! The customisation process is pretty easy thanks to drag-n-drop and it brings me joy, while working in admin panel.

P
Patrick Cenci Pagliari Zweryfikowany klient
2017-04-18

Nice Template. I'm still setting up the site. So far it has offered great possibilities.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top