Responsywny szablon dla strony kościoła

Demo
Szablon dla strony kościoła
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

W naszej epoce nowych technologii możemy pomagać innym także przez Internet. Przedstawiamy Państwu responsywny szablon dla strony kościoła, który pomoże w organizacji religijnej zawsze być na bieżąco i opowiedzieć o sobie jak największej licbie ludzi. Jasne kolory, stylowy design z pewnością zadowoli użytkowników strony.

Design to jednak nie jedyna zaleta tego tematu, która zasługuje na uwagę. Będziecie mogli o wiele łatwiej poinformować wierzących o nowoinach i wydarzeniach swojej organizacji. Możecie także zrobić osobną stronę dla modlitw. Niech ludzie czytają je bezpośrednio zre strony. Jest to możliwe ze względu na panel admina opracowany przez MotoCMS. Oprócz dodawania nowych stron, możecie lekko zmieniać, zastąpać lub usuwąć każdy element szablonu. dla tego nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności w programowaniu. Widżety i narzędzia pozwalają zrobić wszystkie zmiany szybko i łatwo.

Oceny i recenzje klientów(2)

H
Heralt Polenier Zweryfikowany klient
2021-01-20

Our local Ireland church purchased this theme and since then we had a pleasure to work with a talented people from MotoCMS, which provided amazing offers and discounts as well

F
Fill Zweryfikowany klient
2016-01-13

Very nice. Very nice website to combine new technologies and old traditions. Thank you.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top