Strona WWW O Surfowaniu

Typ: Html
Pozycja: 53058
Recenzje: 1
Strona WWW O Surfowaniu - image

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Zlóż stronę internetową o surfowaniu na podstawie elastycznego szablonu internetowego zasilanego przez system zarządzania treścią z mnóstwem funkcji. Szablon będzie pomocny dla początkujących i osób bez wiedzy w projektowaniu stron internetowych. Moto CMS panel admina pozwala na uporządkowanie obiektów poprzez ich przeciąganie i upuszczanie, a także oferuje prosty sposób przesyłania zdjęć i wideo.

Z pomocą tego szablonu będziesz mógł przksztalcić swoje hobby w biznes. Ponieważ szablon może być zoptymalizowany dla wyszukiwarek, będziesz mógł szybko znałeźć potencjalnych klientów. Będziesz mógł umieścić mapę z siedzibą na jednej ze stron, stworzyć stronę kontaktową z poręcznym formularza. Te ełementy sprawiają, że Twoja strona będzie bardziej atrakcyjna i przyjazna dla użytkowników.

Ten szablon zawiera wszystkie najnowsze trendy, takie jak duży suwak na stronie głównej, płaskie ikony, doskonale wybrany schemat kolorów. Design szablonu jest calkiem gotowy, musisz tylko dodać do niego odrobinę własnego stylu.

Oceny i recenzje klientów(1)

D
Den Zweryfikowany klient
2017-12-10

The fabulous result.. Easy to try, launch and preview the fabulous result.

Wymagania

  • PHP v. 5.4+, 5.5+, 5.6+
  • Zend Guard Loader
Back To Top