Czysty biznesowy szablon z jQuery suwakiem

Typ: Html
Pozycja: 47374
Biznesowy szablon webowy
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje
  • Wymagania

Opisanie

Ten czysty biznesowy szablon z jQuery suwakiem został opracowany dla użytkowników, którzy chcieliby spróbować siebie jako projektanci stron internetowych i stworzyć swój własny projekt, ale nie od początku.

Nowe technologie są czasami trudne do zrozumienia i opanowania, ale nie dotaczy to tego szablonu. Narzędzie Przeciągnij-i-Upuść jest wyposażone w panel administracyjny, który jest tak prosty jak ABC.

Temmat zawiera wstzystkie główne cechy, które dobry biznes serwis www powinien mieć, a także Galerię jQuery. Suwak dodaje kreatywności wyglądu strony. Ponadto, ten element może spełniać wiele funkcji, takich jak prezentacja treści, przywrócenie uwagi itd.

Nawigacja odgrywa jedną z głównych, jeśli nie główną, rolę w sukcesie strony. W ten sposób użytkownicy mogą poruszać się stroną, znaleźć pożadane sekcje. Ten szablon ma wygodny i przyjazny dla użytkownika system nawigacji, jest to prosty poziomy pasek narzędzi, z jednej części rozwijany.

Oceny i recenzje klientów

Wymagania

  • PHP v. 5.4+, 5.5+, 5.6+
  • Zend Guard Loader
Back To Top