E-commerce szablon MotoCMS GrindBean dla e-sklepu z kawą

Demo
eStore
E-commerce szablon MotoCMS GrindBean dla e-sklepu z kawą
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Kawa to jeden z najbardziej popularnych na całym świecie napojów. Wielu ludzi uwielbiają go i nie wyobrażają sobie początku dnia bez filiżanki kawy. Ponieważ istnieje mnóstwo sklepów z kawą, aby stać się liderem w tej branży musisz dobrze wyprómować swoją firmę. Jak to zrobić? Wykorzystać nasz e-commerce szablon MotoCMS GrindBean dla e-sklepu z kawą do tworzenie strony komercyjnej. Jest to rozwiązanie, które pozwoli Ci nie tylko wypromować swój sklep, ale również zaanagżować klientów z calego świata. Szablon jest w pełni responsynwy i kompatybilny z różnymi przeglądarkami, więc Twoi klienci będą mogłi kupować kawę z dowolnego urządzenia. Z pomocą wygodnego MotoCMS panelu admina, wyposażonego we mnóstwo narzędzi i modułów będziesz mógł szybko uruchomić stronę, wypełnić ją przez treści i prowadzić sprzedaży. Nie wierzysz? Zarejestruj się na darmowy okres próbny i przekonaj się sam, jak łatwe jest tworzenie stron na podstawie rozwiązań MotoCMS!

Oceny i recenzje klientów(1)

M
Mike Lizovsky Zweryfikowany klient
2020-06-20

We're selling our coffee in various countries and eventually we've tried out the MotoCMS template with store plugin. Amazingly affordable and easy tool!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top