E-commerce szablon MotoCMS TinyFit

Demo
eStore
E-commerce szablon MotoCMS TinyFit
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Sprzedajesz odzież dla dzieci? Chciałbyś zwiększyć ilość nabywców? Stwórz e-sklep na podstawie naszego e-commerce szablonu MotoCMS TinyFit! Jest to idealne rozwiązanie do uruchomienia e-sklepów odzieżowych. Stylowy design w białych kolorach jest idealnym tłem do prezntacji zdjęć odzieży, ponieważ nie odwraca uwagi klientów od towarów i jest przyjemny do oczu. Atrakcyjne banery na stronie domowej pomogą przedstawić oferty promicyjne i zachęcić klientów do dokonania zakupu. Ale główną zalteą tego szablonu jest wygodny MotoCMS panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść, oraz mnóstwem widżetów i narzędzi do dostosowania zawartości. Z jego pomocą będzisz mógł samodzilnie uruchomić stronę i dostosować każdy jej element, nawet nie posiadając żadnych umiejętności w zakresie kodowania. No i oczywiście ten szablon MotoCMS jest responsynwy, kompatybilny z różnymi przeglądarkami i wyposażony w opcje SEO i social media. Wypróbuj go za darmo w ramach okresu demo i oceń wszystkie jego zalety sam!

Oceny i recenzje klientów(2)

U
Uko Gonzales Zweryfikowany klient
2020-06-14

I was impressed with the knowledgable support I've received regarding this store plugin. Not a simple, but really effective solution for any beginner

T
Timur Zweryfikowany klient
2018-07-11

A wonderful template for a store. Very beautiful and modern theme. Convenient and easy to use and configure, even for the novice user. I was also impressed by the support service. They are available 24/7. It is fantastic, time saving and professional.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top