Responsywny szablon MotoCMS 3 Manelity dla szkół jeździeckich

Demo
Responsywny szablon MotoCMS 3 Manelity dla szkół jeździeckich
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Responsywny szablon MotoCMS 3 Manelity dla szkół jeździeckich stabie się świetną podstawą o uruchomienia witrn sportowych, oraz serwisów biznesowych. Także na jegpo podstawie można lekko uruchomić stronę dla szkół, przedszkoli, klubów sportowych i różnych kursów. Ponieważ ten szablon jest o 100% responsywny, strona na jego podstawie będzie idealnie wyśetlała się na dowolnym urządzeniu. Szablon jest bardzo przyjazny dla użytkowników, ze względu na to, że został wyposażony w wygodny MotoCMs kreator stron z funkjcą Przeciągnij-i-Upuść. Z jego pomocą będziesz mógł lekko dostosować bloki treści, takie jak nagłówki, stopki i formularze kontaktowe, aby stworzyć unikalne układy i stylowe elementy projektowe. Korzystaj z różnych galerii, aby zademonstrować profesjonalizm swojego zespołu i piękno koni! I co najważniejsze, to wszystko będziesz mógł zrobić samodzielnie, nie posiadając żanych umiejętności w zakresie projektowania!

Oceny i recenzje klientów(2)

M
Michael Blazievich Zweryfikowany klient
2021-01-23

Our horse riding club decided to change the site for a new, modern look. After using this theme for a while I knew that we can safely show our services there

E
Elly Conroy Zweryfikowany klient
2017-09-25

Great work. This theme is completely suitable for me. I am wondering how are you doing this design with all the features I have in my template. Great work, thank you MotoCMS.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top