Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem

Typ: Premium
Pozycja: 63451
Recenzje: 1
Zobacz na żywo demo
  • Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Chciałbyś wypromować swój lokal? Stwórz atrakcyjną stronę www aby zaanagażować nowych klientów! Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem pomoże Ci osiągnąć ten cel! Responsywny, stylowy, z atrakcyjnym designem i mnóstwem kuszących zdjęć - to rozwiązanie webowe stanie się dobry, wyborem dla każdego, kto nie che tracić czas na stworzenie strony od podstaw! W dodatku posiada MotoCMS panel admina - intuicyjny edytor stron, z pomocą którego każdy może stworzyć stronę samodzielnie, bez posiadania żadnych umiejętności w zakresie kodowania! Dzięki funkcji Przeciągnij-i-Upuść można leko zmienić design szablonu, jego układ, dodać nowe elementy poprzez proste przeciąganie i upuszczanie elementów na stronę.

Także szablon jest w pełni konfigurowalny i o 100% responsywny. Więc wybierając go do tworzenia strony, można nie martwić się o to, jak strona będzie wyglądała na urządzeniach przenośnych. Nie wierzysz? Sprawdź wersję demo tego szablonu (zarejestruj ją na darmowy okres próbny i wypróbuj wszystkie zalety MotoCMS panelu admina)!

Zalety

Co w środku?

Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem #63451 image 1 Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem #63451 image 2 Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem #63451 image 3 Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem #63451 image 4 Szablon dla restauracji BBQ z apetycznym designem #63451 image 5

Oceny i recenzje klientów(1)

J
Justin Zweryfikowany klient
2017-10-13

My personal blog page. The truth is that I actually can tell my stories via this template’s blog page. You need only to setup this template and launch your personal blog. Nice solution. My listeners appreciate it too.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
24/7 free support

24/7 Bezpłatna pomoc techniczna

Stock Photos Included

Darmowe zdjęcia w każdym szablonie

Visual Website Builder

Kreator strony internetowej wizualny (bez kodowania)

Podobne Szablony

Back To Top