Biały szablon dla klubu golfowego

Demo
Biały szablon dla klubu golfowego
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Golf jest jednym z bardzo popularnych dziś sportów. Więc, jeśli chciałbyś stworzyć stronę, poświęconą tej grze, wybierz biały szablon dla klubu golfowego! Design tego szablonu jest wykonany w białym kolorze, ponieważ jak najlepiej pasuje dla stron biznesowych. Pełnoekranowy baner w górnej części strony domowej pomaga przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Wygodne menu, ikony nawigacyjne zapewniają wzmocnienie UX. Szablon jest w pełni responsywny, więc będzie dobrze wyświetlany na każdym ekranie. Wygodny MotoCMS panel admina zapewni lekko dostosowanie i obsługę strony, ponieważ jest bardzo przyjaznym dla użytkownika edytore, do pracy z którem nie są potrzebne żadne umiejętności techncizne. Z jego pomocą można bezproblemowo dostosować swoją stronę według własnych potrzeb.

Płynne efekty animacji, wstępnie zaproejktowane strony, atrakcyjne banery, galerie i CTA-elementy - to wszystko pomoże Ci stworzyć stylową i dynamiczną stronę, którą nie ominie żadny klient! Jaśli nie wirzysz - wypróbuj ten szablon w wersji demo! Zarejestruj ją zupełni za darmo i zobaacz jak działa MotoCMS panel admina w akcji!

Oceny i recenzje klientów(2)

N
Nick Merchant Zweryfikowany klient
2021-03-07

The editor was super handy to me - I could create several pages myself, everything looks cool on the phone and I plan to proceed

J
Jess Zweryfikowany klient
2017-10-09

Great functionality. I use all the functionality of this template to place my media files and my information. This purchase is my best solution.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top