Responsywny szablon TruckFix

Demo
Responsywny szablon TruckFix
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Co jest ważne dla każdej fimy, która zajmuje się naprawą samochodów? Stale zwiększenie bazy klientów. Więc, jaśli chiałbyś osiągnąć ten cel, należy stworzyć stronę www z atrakcyjnym designem. Ten stylowy responsywny szablon MotoCMS 3 TruckFix stanie się dobrym rozwiązaniem dla tworzenia strony warsztatu samochodowego. Atrakcyjny minimalistyczny design w jasnych kolorach, jakościowe zdjęcia i w pełni responsywny układ - to wszystko zapewni Twojej stronie idealny wygląd na dowolnym urządzeniu. Szablon jest wyposażony w intuicyjny panel admina, który pomoże wprowadzić dowolne zmiany do oryginalnego designu i układu szablonu w mgnieniu oka. W dodatku do pracy z nim nie są wymagane żadne umiejątności techniczne! Przycisk powrotu do górnej czźści szablonu wzmacnia UX, a o banner promocyjny pomoże przyciągnąć uwagę użytkowników do strony. Fonty Google, opcje social media, rozwijane menu i pomogą Ci stworzyć prostą, wygodną i bardzo funkcjonalną stronę.

Zarejesrtuj darmowe demo tego szablonu już dziś i wypróbuj wszystkie zalety tworzenia strony na podstawie produktów MotoCMS

Oceny i recenzje klientów(2)

M
Migel Morony Zweryfikowany klient
2021-03-13

Super efficient editor - I';ve tested it via my Saas subscription and I plan to use it further. The price is also quite affordable

G
Gerald Zweryfikowany klient
2017-04-26

gallery widgets are awesome. A turnkey website with a great design. I am glad I’ve purchased it. And I really like the gallery widgets here. All in all, Moto CMS templates are worth being acquired.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top