Gotowy szablon dla restauracji europejskiej

Demo
Gotowy szablon dla restauracji europejskiej
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Jesteś właścicielem restauracji kuchni europejskiej? Wtedy na pewno potrzebujesz strony do promocji swojego lokalu w internecie. Nasz gotowy szablon MotoCMS 3 dla restauracji europejskiej stanie się dobrą podstawą dla niej! Gwarantujemy, że stronę z tak apetycznym designem po prostu nie można nie zobaczyć! Ostre zdjęcia, minimalistyczny styl, jasne elementy - to wszystko będzie skutecznie przyciągało uwagę potencjalnych klientów i zachęcało do zapoznania się z menu restauracji. Poza tym, szablon jest wyposażony w wygodne menu z premium zdjęciami w tłe i przycisk powrotu do góry, które znacznie wzmacniają UX.

Ale główną zaletą tego szablonu jest wygodny MotoCMS panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Z jego pomocą można lekko wprowadzić dowolne zmiany do oryginalnego designu, wypełnić strony szablonu przez treści itd. W dodatku do tego nie musisz być zawodowym webmasterem + wszystko jest niewiarygodnie proste! Szablon jest w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO, więc Twoja strona będzie nie tylko na pierwszych pozycjach na liście wyszukiwania, ale również idealnie się wyśwoetlała na dowolnym urządzeniu. I chociaż szablon jest łatwy w instalacji i obsłudzę, w razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z 24/7 obsługą techniczną.

Oceny i recenzje klientów(3)

R
Ricardo Mastucho Zweryfikowany klient
2021-03-19

We saw some restaurant templates in motocms gallery and wanted to create our own example as well. It took us less than 3 weeks to launch a ready-made website

M
Mike F. Zweryfikowany klient
2018-03-11

Thanks for the template. I always wanted to make a website for my coffee shop, finally found a suitable template.

V
Victoria K. Zweryfikowany klient
2017-04-24

simple admin panel. That’s a nice website for restaurant business. I have added an ecommerce widget and now I am able to manage multiple orders without any difficulties.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top