Gotowy minimalistyczny biały szablon dla strony doradcy

Demo
Gotowy minimalistyczny biały szablon dla strony doradcy
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (4)
  • Wymagania

Opisanie

Co jest ważne w takiej branży biznesu jak doradztwo? Jakość usług. Ale nie jest to wystarczająco, jeśli chiałbyś pokonać konkurentów i zostać liderem w branży. Do osoiągnięcia sukcesu potrzebna jest również dobra promocja! Więc, jeśli chciałbyś stale rozwijać swoją firmę, należy stworzyć atrakcyjną stronę www. Ale co robić, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na tworzenie witryny od podstaw? Mamy odpowiedź! Wykorzystaj ten gotowy minimalistyczny biały szablon dla strony doradcy jako podstawę do tworzenia strony! Jest to gotowe do uruchomienia rozwiązanie webowe ze stylowym designem tematycznym w białym kolorze i mnóstwem ostrych zdjęć. Szablon jest łatwy w instalacji i zarządzaniu ze względu na wygodny MotoCMS panel admina z mnóstwem widżetów i funkcji. Wśród nich warto nazwać opcje social media, fonty Google, narzędzia webmastera i Google Analytics, presety projektowe itd. W dodatku szablon jest wyposażony w bibliotekę media, z pomocą której będziesz mógł uzupełnić swoją stronę o treści wizualne.

Zarejestruj darmową wersję tego szablonu i wypróbuj go w akcji! Zobacz jak działa panel admina i oceń wszystkie zalety pracy w nim!

Oceny i recenzje klientów(4)

I
Ister Hallipa Zweryfikowany klient
2021-03-23

Business consulting theme was easy to use and we've customized few sections on each page, using our content. Really good CMS

R
Rob Zweryfikowany klient
2017-04-22

got it with Template Customization offer. I prefer to purchase things after trying them out. I have spend a few days editing the trial version of a website and decided that it’s worth purchasing. I have also chosen the Customization offer. Guys from support team have installed the template rather fast and in a few days I got a template customized as wanted it to be.

R
Ralph Cricker Zweryfikowany klient
2017-03-20

You can't go wrong. I've never built a website in my life. And I didn't like the idea of hiring someone else to do the job. The only way was doing everything on my own. You can't go wrong when you try to dig into something with serious intentions. With MotoCMS, I made my goals come true. The website is working great. It's speedy, attractive and easy to edit.

P
Philip S. Zweryfikowany klient
2017-03-17

Best premium design for business. The cheapest solution to go online. This template has professional design that looks cool and eye pleasing. Lots of pages that are easy to customize with MotoCMS admin panel. Some of them you can drop, some of them change anytime. If you want to create a business website for yourself, I recommend you this template.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top