Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Animowany szablon biznesowy zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pomogą firmie osiąnąć sukces: mnóstwo funkcji, szybkie działanie strony i jej elementów i atrakcyjny wygląd. Biały kolor tła idealnie pasuje do projektu szablonu i tworzy biznesową atmosferę na stronie.

Strona domowa zwiera mnóstwo różnych treści, takich jak galerii w trybie suwaka, galerii w trybie siatki, widżet wideo, zdjęcia i oryginalne ikony, przyciski social media i Google Maps. Szablon zawiera również inne wstępnie zaprojektowane strony: O Nas, Usługi, Produkty i Kontakty. W dodatku zawsze można dostosować ten biznesowy szablon poprzez MotoCMS panel admina. Można dodać nowe strony lub usunąć oryginalne bez żadnych umiejętności w zakresie web projektowania czy programowania. Przekonaj się w tym sam - wypróbuj wersję demo! Jest ona dostępna za darmo.

Oceny i recenzje klientów(3)

G
Greg Terrense Zweryfikowany klient
2021-01-28

A very fast editor with a responsive functional - MotoCMS has made a great step from old Flash technology to HTML design, which I adore and support

C
Christophe Resseguier Zweryfikowany klient
2017-09-26

Perfect design. Thank you very much for all and especially for administration!

C
Claudia Zweryfikowany klient
2016-01-20

do you have more languages?. I know that your admin panel is multilingual, but do you do plan to add more languages? I really like working with your CMS.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top