Szablon dla stron firm dostawczych

Demo
Bestseller
Motyw dla stron firm dostawczych
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Strona internetowa - to must-have dla każdej firmy, któr zajmuje się dostawą towarów. Jest to najlepszy sposób na zwiększenie liczby klientów i promowania firmy. Przedstawiamy szablon dla stron firm dostawczych. Ten temat - to połączenie stylowego designu i zaawansowanych funkcji. Design szablonu jest wykonany w białym, czerwonym i czarnym kolorach, zawiera mnóstwo animowanych elementów i jest w pełni responsynwny. Klienci będą mogli złożyć zamówienie z pomocą swoich smartfonów lub tabletów.

Chcesz dostosować swoją stronę bez ubiegania się o pomoc?Jest to możliwe ze względu na MotoCMS panel admina. Szeroki wybór widżetów i narzędzi pomoże Ci wprowadzić wszystkie bez wysiłku.

Oceny i recenzje klientów(2)

K
Kamilla Potar Zweryfikowany klient
2021-03-22

It was a cool way to find out this theme for our small shipping company. It works the same way as others, yet it required much less investments to work

N
NJ Zweryfikowany klient
2015-12-17

try it first. After the free trial I decided to purchase this website. Sign up yourself, if you doubt about the purchasing.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top