Szablon dla strony online call centre

Demo
Motyw dla strony online call centre
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon dla strony online call centre będzie pasował do tworzenia strony dla każdej firmy, zajmującej się sprzedażą produktów, zapewnieniem usług i profesjonalnej obsługi klientów. Szablon ma pięć wstąpnie zaprojektowanych stron: strona startowa, O Nas, Usługi, Blog i Kontakt. Każda ma swój unikalny układ i design, uzupełniony o animacje, czcionki Google i wielu innych wspaniałych elementów projektowych.

Dostosuj swoją stronę bez wychodzenia z przeglądarki i zatrudnienia dodatkowych pracowników ze względu na panel admina zasiłany przez MotoCMS. Pomoże Ci przekształcić design i stworzyć stronę od podstaw od podstaw. W dodatku do responsywnego szablonu dostaniesz dożywotne obsługę klienta i bezpłatne aktualizacje. Oszczędź swoją energię, czas i pieniądze z MotoCMS!

Oceny i recenzje klientów(2)

P
Paul Beng Zweryfikowany klient
2021-04-07

As a support agent I appreciate this theme as it's godly structure and superior color choices create a right mood for the communication

N
Noe Zweryfikowany klient
2016-01-27

pure design. this template is pretty popular among my clients. Some of them told me they like its pure design.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top