Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Działalność Twojej firmy jest związana z nieruchomością? Przedstawiamy komercyjny szablon strony biura nieruchomości. Ten szablon jest wspaniałym rozwiązaniem do promowania firmy w Internecie ze względu na elegancki design. Atrakcyjny górny poziomy nagłówek i pasek menu tworzą odpowiednią atmosferę biznesową. Poinformuj o swoich usługach, opowiedz o najnowszych wiadomościach, wyświetli swoje projekty. Galeria w trybie siatki i różne suwaki zrobią to doskonale. Białe tło w połączeniu z czarnym menu wygląda bardzo klasycznie i elegancko.

Nie zapomnij, że możesz dostosować swój szablon poprzez panelu admina zasilanego przez MotoCMS. Zedytuj każdy element strony. Wypróbuj wersję live demo za darmo przez 14 dni.

Oceny i recenzje klientów(2)

E
Enrica Patreonti Zweryfikowany klient
2021-05-19

You can use it to advertize your business, sell goods, simply customize for any project and it will work. The most versatile editor I've ever had

G
George M. Zweryfikowany klient
2015-12-04

Timesaving website. I work with design many years, trying to do my best to lure my clients. Being an artist, I am still not good at web design. You know, I’m from old school. My colleagues gave me an advice to buy a made-up website, in order to relief myself from doing the stuff I don't understand. MotoCMS clarifies obscurity to the detail. I saved my time, using installation service. It costs extra, but I got my website withing very short time period.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top