Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Samochody stały się istotną częścią naszego społeczeństwa. Trudno jest sobie wyobrazić nasze życie bez samochodów. Istnieje wiele klas aut, które są związane z luksusem, biznesem, szybkością i mocą. Szablon w temacie kupno samochodów będzie dobrą podstawą do tworzenia e-sklepu samochodów. Design tego tematu ma oszałamlający i wyrafinowany wygląd. Każda strona zawiera wspaniale zdjęcia. Wszystkie obrazki można pokazać z pomocą Galerii. Możesz również dodać dodatkową galerię w trybie siatki poprzez MotoCMS panel admina. Zawsze możesz przesłać swoje zdjęcia za pośrednictwem mediateki. W dodatku do stylowego designu szablonu dostaniesz szeroki zakres widżetów i narzędzi do jego edycji. Live wersja demo jest dostępna calkiem za darmo przez kilku dni.

Oceny i recenzje klientów(3)

D
Derek Capluga Zweryfikowany klient
2021-01-07

With the store plugin this site really made a big difference for us. We've sold a lot of cars during pandemic and business growth is stable

C
Christian Lewis Zweryfikowany klient
2017-01-09

Works well. I was hesistant to try the motocms 3 stuff, but its not pretty decent. I like the ease of the original ones, but i can get use to this.

T
Tarrence Zweryfikowany klient
2016-02-16

website builder is very useful. This is a great theme for online portfolio. Just redesign it like you need and done.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top