Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Nowe technologie są już wprowadzone w życie, a razem z nimi i nowy typ projektowania. Web design to jedna z branż, która obecnie ma sukces i staje się coraz potężniejsza z każdym rokiem. Nie ma znaczenie czy brzmi to dziwnie, czy nie, ale studio projektowe również potrzebują własnej strony, aby skutecznie prezntować i promować swoje usługi. Więc szablon strony dla web design studio będzie najlepszym rozwiązaniem do tworzenia stron dla takich firm.

Surfując tym tematem, użytkownik może zauważyć wykorzystanie mnóstwa kolorów w designie szablonu. Wiele kolorów są w czerwonym pasku menu w górnej części witryny, jak i elementy innych kolorów - czerwonego, zielonego, pomarańczowego, niebieskiego i czarnego, takie jak przyciski, czcionki i ikony. Każda strona ma różne kombinacje kolorów sekcji i tła.

Suwak na stronie głównej oraz zintegrowana galeria w trybie siatki - to jeszcze jedna zaleta tego tematu.

Oceny i recenzje klientów(2)

N
Nick Chief Zweryfikowany klient
2021-01-26

We are building our future literally with our own hands. MotoCMS is the best tool in our arsenal so far and the amount of upcoming projects means a lot to me

C
Cassie Zweryfikowany klient
2016-01-25

wasted. The concept of this web design fits my customer's requests. But I wasted my time on how discovering admin panel's functioning.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top