Szablon Strony Kościoła

Typ: Html
Pozycja: 53620
Recenzje: 1
Szablon Strony Kościoła - image
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Nowoczesny szablon strony kościoła - to wspaniały CMS temat, który będzie idealnie pasował dla prezentowania w sieci dowalnych organizacji nienastawionych na zysk.

Szablon zawiera duże zdjęcia tła. Te zdjęcia są zarządzane za pomocą sterowniczych przycisków-strzałek na dole strony. Wizualnie potężny design menu nawigacyjnego zwiększa atrakcyjność strony. Jest wykonany w jaskrawych pomarańczowych odcieniach, co sprawia, że jest widoczny, oraz ma prosty układ. Nawigacja jest jednym z ważnych elementów strony, a tutaj nie tylko ładnie wygląda, ale i jest prosta w użyciu.Strony treści są stworzone z efektem przezroczystości, który dodaje wyjątkowego uroku wygłądu całej strony. Zalóż idealną stronę na podstawie tego minimalistycznego szablonu zasilanego przez MotoCMS.

Oceny i recenzje klientów(1)

C
Carter Zweryfikowany klient
2017-10-11

Appropriate for any ideas. I am wondering that you are making templates for any services and ideas.With appropriate design. It it a ready solution for me. Thank you guys for your work.

Wymagania

  • PHP v. 5.4+, 5.5+, 5.6+
  • Zend Guard Loader
Back To Top