Szablon Strony Organizacji Charytatywnej

Typ: Html
Pozycja: 53612
Szablon Strony Organizacji Charytatywnej - image

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje
  • Wymagania

Opisanie

Możesz stworzyć nową wspanialą stronę dla serwisu online - po prostu wybierz ten szablon strony organizacji charytatywnej. Pomoże Ci stworzyć piękną witrynę do informowania ludzi o pracę, którą wykonujesz i zwiększenia odbiorców docelowych. Dobrze rozwinięta i zoptymalizowana strona jest sposobem na podniesienie świadomości na kwestie opieki nad dziećmi, zaangażowania ludzi do oddawania pieniędzy i wzięcia udziału w projektach charytatywnych.

Jeśli nie zalożyleś strony wcześniej ze względu na brak wiedzy technicznej lub ograniczony budżet organizacji, możesz zrobić to teraz z MotoCMS. Ten system jest tak prosty, że możesz sam go obsługiwać, ponieważ do tego nie potrzebne są żadni eksperci. Cena szablonu jest o kilka razy niższa niż średnia cena strony na zamówienie.

Design tego tematu dla organizacji charytatywnej zaprojektowany jest w przyjemnym zielonym kolorze w polączeniu z ekskluzywną nawigacją. Pomimo nietypowej konstrukcji menu, jest łatwy w obsłudze i wygląda wyrafinowanie. Zakładki-zdjęcia są idealne dla tej strony, ponieważ przciągają uwagę użytkowników.

Oceny i recenzje klientów

Wymagania

  • PHP v. 5.4+, 5.5+, 5.6+
  • Zend Guard Loader
Back To Top