Szablon Strony O Ogrodzie Z Suwakiem Zdjęć

Typ: Html
Pozycja: 53049
Recenzje: 1
Szablon Strony O Ogrodzie Z Suwakiem Zdjęć - image

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Masz już dość niekończących się rozmów z web projektantami o pożądanym wyglądzie Twojej strony? Zalóż swoją przyszłą stronę internetowej za mniej niż dzień - wykorzystaj ten szablon strony o ogrodzie z suwakiem zdjęć.

Nagłówek strony internetowej - to specyficzna sekcja, który pomaga sformować użytkownikowi pierwsze wrażenie o stronie.Dlatego nagłówek szablonu jest ogromny i zawiera suwak zawartości. Jeśli umieścisz w nim portfolio swoich prac, użytkownicy natychmiast będą mogłi ogólnie ocenić stronę www.

Również zdjęć i ich rozmieszczenia w układzie, są inne aspekty, które mogą zepsuć lub ulepszyć wrażenie o stroniw. Np. zdjęcia: oni slużą do przekazania emocji, stworzenia styłu i wyglądu strony i ulepszeia UX. Ten szablon ma białe tło, ale głównym kolorem jest zielony, który idealnie się łączy z tematem na strony. Zielony jest używany zarówno do dużych elementów, takich jak nagłówek, i malych - ikony lub zakładki menu.

Wybierz ten szablon, aby stworzyć swpją idealną stronę internetową.

Oceny i recenzje klientów(1)

K
Katia Alexandra Radtke Zweryfikowany klient
2016-10-19

AWESOME!. We purchased this template for our client website. Installation procedure was so easy - we started with the 14 day demo data and than updated the content when we bought it. The adaptation went smooth, we were able to change everything just as the client needed. I will recommend MotoCMS anytime !

Wymagania

  • PHP v. 5.4+, 5.5+, 5.6+
  • Zend Guard Loader
Back To Top