E-commerce szablon MotoCMS Recuidi

Demo
eStore
E-commerce szablon MotoCMS Recuidi
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Dziś wielu osób wybiera zdrowy tryb życia. Prawidłowe odżywianie - jest podstawą do uzyskania pięknenej figury i zdrowego ciała. Ale niestety w dzisiejszych czasach na półkach sklepów, nawet pod przykrywką naturalnych produktów, nie ma wcale żywności ekologicznej. Dlatego bardzo popularne są sklepy, w których sprzedawane są tylko o 100% organiczne produkty. Jeśli posiadasz taki sklep, ale nie masz jeszcze strony internetowej - wybierz ten e-commerce szablon MotoCMS Recuidi jako podstawę dla niej. Stwórz swój e-sklep aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o Tobie i kupić żywności naturalne. Ten szablon posiada wszystko, co jest potrzebne do skutecznej sprzedaży: systemy płatności, sekcja recenzji, katalogi produktów i filtry ułatwiające wyszukiwanie. Będziesz mógł lekko ustawiać rabaty podczas promocji i dodawać różne stawki podatkowe dla różnych regionów. A z pomocąużyć formularza kontaktowego będziesz mógł zawsze pozostawać w kontakcie z klientami. W dodatku szablon posiada wiele widżetów i narzędzi do edycji treści.

Komenda MotoCMS daje możliwość wypróbowania wszystkiech funkcji szablonu. Aby to zrobić, zarejestruj wersję demo i pracuj w panelu administracyjnym za darmo przez 14 dni.

Oceny i recenzje klientów(1)

S
Stella Comprato Zweryfikowany klient
2020-06-18

There are a lot of features in this store plugin, so we found the price quite reasonable. Since the purchase we've got even more widgets for free!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top