Responsynwy e-commerce szablon MotoCMS Hugwsale

Demo
eStore
Responsynwy e-commerce szablon MotoCMS Hugwsale

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Jesteś właścicielem sklepu odzieżowego i chciałbyś zaangażować nowych klientów? Wtedy skorzystaj z naszego responsynwego e-commerce szablonu MotoCMS Hugwsale do uruchomienia e-sklepu. Z pomocą tego funkcjonalnego rozwiązania bądziesz mógł uruchomić dochodową stronę w krótkim czasie. Jego intuicyjny MotoCMS panel admina pozwala szybko dostosować stronę i bezproblemową nią zarządzać. Wystarczy wybrać potrzebny widżet i przenieść go na stronę. Wszystko jest proste! Nie musizs nawet posiadając żadnych umiejętności w zakresie kodowania.

Stylowy design tego szablonu przeciągnię uwagę internautów i zachęci ich do zapozania się z ofertą. Szablon został uzupełniony o jakościowe zdjęcia, któr jak najlepiej przedstawiają katalog. Formularz kontaktowy, systm komantowania, funkcjonalny blog i opcje socila media - ten szablon posiada wszystkie elementy, które są niezbędne dla każdego dochodowego e-sklepu. No i oczywiście jest on w pełni responsynwy, zgodny z różnymi przeglądarkami i wyposażony w opcje SEO.

Oceny i recenzje klientów(3)

J
Josh Carmin Zweryfikowany klient
2020-06-15

Supreme and simple-to-use solution for us. We've tried several store based themes, this one looks fantastic

C
Carl R. Zweryfikowany klient
2018-03-19

Great design. I'm going to update my WordPress website. I chose moto 3 because I liked the templates and pictures very much.

K
Kimberly Zweryfikowany klient
2017-12-13

Fresh and colorful. Very fresh and colorful design !

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top