Responsywny szablon Hamintec dla sklepu sportowego

Demo
eStore
Responsywny szablon Hamintec dla sklepu sportowego

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Sport i zdrowy tryb życia zawsze pozostaną w modzie. Dzisiaj nie tylko sportowcy, ale i wielu młodych ludzi preferują sportowy styl odzieży. Ten responsywny szablon Hamintec dla sklepu sportowego pomoże Ci stworzyć stylową i funkcjonalną stronę. Wygodny katalog, filtry dla łatwego wyszukiwania, responsywny układ - to tylko niektóre z zalet tego szablonu. Także ten szablon dla sklepu odzieżowego posiada różne opcje płatności, pozwalające klientom korzystać z popularnych systemów płatniczych. Statystyka dostarczy Ci informacji o statusie sprzedaży i zleceń.

Dzięki MotoCMS narzędziu do tworzenia stron z funkcją Przeciągnij-i-Upuść można lekko dostosować szablon i jego elementy. Wszystkie potrzebne strony, formularze i widżety zostały również zawarte do zestwu. Ale główną zaletą tego szablonu jest efekt paralaksy i funkcja White Label. Ponadto MotoCMS daje możliwość wypróbowania tego szablonu bezpłatnie. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się na 14-dniową wersję demo i używać jej przez dwa tygodnie.

Oceny i recenzje klientów(2)

D
Daniel Camacho Zweryfikowany klient
2020-10-16

Amazing template, fluid, responsive & very appealing across Mobile, web & Tablet.

B
Borisov Roman Zweryfikowany klient
2017-10-04

MotoCMS - отличное решение!. Безумно просто создать свой магазин с нуля. Всего 4 дня и я уже запустил рекламу на свой сайт, через неделю получил первые лиды. Невероятно простое решение для малого и среднего бизнеса!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top