eCommerce szablon dla wędkraskiego sklepu internetowego

Demo
eStore
eCommerce szablon dla wędkraskiego sklepu internetowego
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Sklep internetowy ze sprzętem wędkarskim jest dobrym sposobem na uzyskanie dodatkowego dochodu, jeśli wybrać do jego tworzenia właściwe rozwiązanie. Przedstawiamy Państwu eCommerce szablon dla wędkraskiego sklepu internetowego, który pomoże zmienić Wasze marzenia w udany biznes. Jak widać z live-demo, ten szablon jest wyposażony w bardzo proste, ale bardzo wygodne menu z następującymi kartami: strona domowa, produkty, promocje, blog, info i kontakty. Dostosowanie układu i designu tego szablonu jest bardzo proste ze względu na MotoCMS panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Z jego pomocą mośna również zupełnie zmienić oryginalny design i dostosować go do wymagań innej niszy biznesowej!

Oceny i recenzje klientów(2)

N
Nick Torent Zweryfikowany klient
2021-02-19

Pretty good store theme. I could easily change most of the content myself and the rest was adjusted thanks to the advices from MotoCMS support department

S
Sophie White Zweryfikowany klient
2016-12-01

Worth every penny. Takes away a lot of the headaches when setting up an ecommerce store. Easy to contact their customer service team. If you want to invest in your ecommerce store properly and make it a success I would recommend to use MotoCMS eCommerce template.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top