eCommerce szablon dla sklepów jubilarskich

Demo
eStore
eCommerce szablon dla sklepów jubilarskich
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Sprzedawanie biżuterii jest dość trudnym zajęciem, ponieważ przed zakupem ludzie preferują obejrzeć jak bransoletka lub kolczyki wyglądają na nich. W dodatku jest dość ciężko zrobić atrakcyjne zdjęcie biżuterii, ponieważ ostre jakościowe zdjęcia znacznie obniżają szybkoć ładowania strony. Ale dzęki zaawansowanym nowoczesnym technologiam i utalentowanym projektantom stron internetowych z MotoCMS o tych problemach można zapomnieć. Przedstawiamy Państwu eCommerce szablon dla sklepów jubilarskich , który stanie się idealną podstawą do sprzedaży biżuterii w Internecie! Posiada on elegancki i praktyczny design, który jak najbardziej pasuje rynku biżuterii. Menu jest bardzo wygodne i pomaga użytkownikom szybko sprawdzić asortyment biżuterii. Widżety, takie jak social media, wideo i formularz kontaktowy pomagają wzmocnić UX i nawiązać relacje z klientami. Wszystkie produkty będą świetnie wyglądały w doskonałym katalogu produktów. Więc, nie zwlekaj, wybierz ten szablon i stwórz stylowy e-sklep już dziś!

Oceny i recenzje klientów(2)

V
Valentine Mirabosa Zweryfikowany klient
2021-05-12

This theme looks gorgeous and very luxury. I wanted to get one, even though I didn't own the jewelry store, lol - it's that cool and attractive

M
Mitchel Cariggen Zweryfikowany klient
2016-10-30

Perfect support. I am not a developer and pro PC user, so sometimes I had questions regarding the admin panel. Support team of MotoCMS always provide me solutions and explanations with screenshots, so it was rather easier to understood. Thank you guys, you are really cool!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top