Szablon MotoCMS 3 ClearWay dla strony firmy zwalczającej szkodniki

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon MotoCMS 3 ClearWay dla strony firmy zwalczającej szkodniki pomoże Ci szybko wypromować swoje usługi i zwiększyć bazę klientów w krótkim czasie. Ten szablon jest wyposażony w bloki treściowe, oraz jest bardzo wygodny w obsłudze. Do pracy z nim nie są wymagane żadne umiejętności w zakresie programowania. Wystarczy dostosować gotowe bloki treściowe na wstępnie wypełnionych stronach szablonu ClearWay. W dodatku szablon jest o 100% responsywny, więc strona na jego podstawie będzie idealnie wyświetlała się na dowolnym urządzeniu. Wypróbuj ten szablon sieciowy przez dwa tygodnie za darmo aby w pełni ocenić wszystkie jego funkcje!

Oceny i recenzje klientów(3)

F
Fiona Wiskerless Zweryfikowany klient
2020-07-26

Quite a rare theme, even though we really like how the editing process goes and the responsive part did not dissapoint eventually

W
Winston Zweryfikowany klient
2018-05-21

Very satisfied with the template. I'm amazed at the variety of settings for every situation I have encountered. This is the only system with which I will work and create new sites!

H
Holly Zweryfikowany klient
2018-05-05

This template is very easy to modify.. A great theme that you can use on any site. It is relatively easy to install and configure, many designs. Excellent work.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top