Szablon MotoCMS 3 DeepDive dla klubu nurkowania

Demo
Szablon MotoCMS 3 DeepDive dla klubu nurkowania
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Jeśli wiesz, jak wspaniały jest podwodny świat i chciałbyś podzielić się tą wiedzą z innymi, uruchom stronę internetową wykorzystując szablon MotoCMS 3 DeepDive dla klubu nurkowania jako podstwę! Z jego pomocą będziesz mógł uruchomić stronę w ciągu 1 dnia lub nawt mniej! Korzystając z gotowycg bloków treściowych i mnóstwa widżetów będziesz mógł lekko dostosować stronę wedłg swoich potrzeb i stworzyć unikalny design. Dzięki mnóstwu opcji tego szablonu Twoi klienci będą mogli nie tylko dowiedzieć się o oferowanych usługach, ale także zarezerwować wycieczkę, zapisać się do listy newslettera, przeczytać o Twoich przygodach na blogu itp. W dodatku będziesz mógł lekko zarządzać stroną z pomocą wbudowanego MotoCMS panelu admina z funckją "Przeciągnij-i-Upuść"!

Oceny i recenzje klientów(2)

A
Abdul Mehzamed Zweryfikowany klient
2021-01-19

I received this theme for my local dive club in Egypt. It perfectly fitted our vision and we've managed to add necessary content here and there to start the site asap

J
Joe Jameson Zweryfikowany klient
2017-08-14

I love it!. I have recently purchased a new MotoCMS 3 template and I love it! I'm finally able to build a responsive site with MotoCMS website builder. Thanks so much!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top