Up to -25% on your entire cart
00
:
00
:
00
Buy Now

Jaskrawy szablon w temacie Rolnictwo

Demo
Sale Up To -17%
Jaskrawy szablon w temacie Rolnictwo

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Wybierz ten jaskrawy szablon w temacie Rolnictwo aby stworzyć stronę dla farmy lub firmy rolniczej. Posiada atrakcyjny design z mnóstwem zdjęć tematycznych, które nie tylko uzupełnią informacje tekstowe, ale również przyciągną uwagę do strony. Szablon jest w pełni responsywny, więc strona na jego podstawie będzie dobrze wyświetlała się na dowolnym urzłdzeniu. Stylowy design, atrakcyjne banery, wygodna nawigacja, opcje social media - to tylko niektóre z zalet tego szablonu MotoCMS.

W dodatku szablon jest wyposażony w wygodny panel admina. Jest to funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzie do dostosowania strony. Z jego pomocą można lekko uruchomić, dostosować witrynę. I co najważniejsze, do pracy z tym edytorem nie są wymagane żadne umiejętności w zakresie tworzenia stron. Wystarczy przeciągać i upuszczać elementy! Nie wierzysz? Zarejestruj darmową wersję próbną i przekonaj się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(2)

B
Bettye Farley Zweryfikowany klient
2019-10-18

Top notch admin panel and services by MotoCMS!. It is very simple and professional template with responsive agriculture design for farmers market. Perfect design, easy to customize and above all - brilliant customer support. I recommend it and I state that I would buy this theme again.

H
Howard Zweryfikowany klient
2018-01-11

Great for any farm. Great one for our farm and business

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top