Funkcjonalny szablon w temacie Joga

Demo
Funkcjonalny szablon w temacie Joga
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Potrzebna jest strona dla studio jogi? W może chciałbyś uruchomić blog, poświęcony temu sportowi? Mamy dla Ciebie wspaniale ozwiązanie! Ten funkcjonalny szablon w temacie Joga pomoże Ci szybko stworzyć wydajną stronę www. I nie musisz być zawodowym programistą lub posiadać jakiekolwiek umiejętności w zakresie projektowania stron! Z pomocą tego szablonu będziesz mógł samodzielnie stworzyć, uruchomić i dostosować witrynę, ponieważ jest wyposażony w intuicyjny panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść i mnóstwem dedykowanych widżetów! Dodawaj treści, zmnieniaj układ i design, dodawaj widżety - i to wszystko z pomocą panelu admina bez dotykania żadnej linii kodu!

W dodatku szablon jest w pełni responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami. To oznacza, że strona na jego podstawie będzie automatycznie dostosowywała się do dowolnego rozmiaru ekranu. Stylowy design, ostre banery, wygodna nawigacja i zestaw stron zapewni wzmocnienie UX. Wybierając ten szablon jako podstawę do tworzenia strony możesz być pewien, że będzie skutecznie angażował klientów. Przekonaj się w tym sam - zarejestruj darmową wersję próbną!

Oceny i recenzje klientów(2)

O
Olga Ivanovich Zweryfikowany klient
2021-01-03

My main intent was to create a yoga site and streaming my lessons online. With a little help I've managed to customize entire layout

L
Larry West Zweryfikowany klient
2017-07-18

The website is stunning!. The main reason why I have purchased this template is a website builder. I used to run MotoCMS Flash website and it seemed to be good, but this one... It's stunning! The admin panel has beed improved greately. Thank you, MotoCMS team, for creating such a nice website.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top