Funkcjonalny szablon dla strony kościołu

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Wybierz ten szablon jeśli, postanowiłeś uruchomić stronę dla koścołu! Funkcjonalny szablon dla strony kościołu - idealny wybór, jeśli nie masz czasu na tworzenie witryny od podstaw lub nie posiadasz wystarczająco dużo umiejętności technicznych! Jest on wyposażony w wygodny panel admina, zasiłany przez MotoCMS. Ten intuicyjny kreator stron pozwała na uzyslanie pełnej kontroli nad stroną i jej elementami. Dodawanie treści, osadzanie widoe, zmiania układu i designu, podłączenie strony do social media - to są tylko niektóre z dostępnych funkcji. W dodatku do pracy z tym narzędziem nie są potrzebne żadne umiejętności techncizne!

Szablon jest kompatybilny z różnymi przeglądarkami, w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO. To oznacza, że treści strony będą automatycznie dostosowywali się do rozmiaru ekranu. Atrakcyjny design tematyczny, banery, opcje social media, wygodna nawigacja i zestaw gotowych stron zapewni wzmocnienie UX i przyciągnie uwagę do strony. Przekonaj się w tym sam - zarejestruj darmową wersję próbną!

Oceny i recenzje klientów(2)

L
Laherta Mcbread Zweryfikowany klient
2021-01-02

This is unusual, modern church theme which we really like - it feels progressive and the possibility to change everything is so unique

J
Jade Morrow Zweryfikowany klient
2017-07-18

I'm very impressed!. This template was created considering all modern design trends. And that's a pretty cool thing to discover that you can manage the content yourself easily. I have learnt to work with the admin panel in a couple of hours and if any questions appeared - MotoCMS suppot team have always provided me with a detailed response.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top