Responsywny szablon dla klubu piki nożnej

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (4)
  • Wymagania

Opisanie

Chciałbyś stworzyć stronę, poświęconą pilcę nożnej? Obejrzyj ten responsywny szablon dla klubu piki nożnej! Stanie się dobrą podstawą do tworzenia wydajnej i funkcjonalnej strony. Posiada stylowy design, uzupełniony o ostre zdjęcia graczy, które będą skutecznie przyciągali uwagę fanów tego sportu. Szablon jest w pełni responsywny, więc strona na jego podstawie będzie dobrze działała na wszystkich urządzeniach - komputerach stacjonarnych, telefonach i tabletach.

Szablon jest wyposażony w panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Jest to wygodny edytor stron, zapewniający szybkie dostosowanie szablonu. Dodawanie treści, zdjęć, zmiana układu i elementów strony więcej nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Nie musisz więcej dotykać kodu - po prostu przeciągaj i upuszczaj elementy. A co najważniejsze, nie musisz być zawodowym webmsterem do pracy z tym narzędziem.Nawet początkujący użytkownika poradzi sobie z nim! Nie wierzysz? Wypróbuj darmową wersję próbną i przekonaj się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(4)

B
Beniamin Mulkato Zweryfikowany klient
2021-01-02

I've purchased this soccer theme for our local Brazilian fan club. I find it quite useful and support always glad to help us

N
Nick_hill4 Zweryfikowany klient
2018-02-28

Easy to Use. Great template and easy to use even for a novice. Help and support always on hand and a great community to back up questions.

C
Clif Stemper Zweryfikowany klient
2017-09-20

Great SEO system. There is so friendly SEO system in these templates with easy settings. I have put my keywords and descriptions for my pages and found my website in the search list. Thank you Moto.

T
Tom McLemore Zweryfikowany klient
2017-07-18

MotoCMS 3 templates are rather good. MotoCMS 3 templates are rather good. They have amazing design and the admin panel allows one make changes in mere seconds. The functional is pretty good, I enjoyed using those widgets they have while adding content to my website.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top