Stylowy szablon dla studio tańca

Demo
Stylowy szablon dla studio tańca
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Chciałbyś skutecznie rozwijać swój biznes i angapować nowych klientów? Jesteś właścicielem szkoły tańca, ale jeszcze nie masz strony www? Nie martw się, pomożemy Ci z tym! Stylowy szablon dla studio tańca - to dobry wybór dla ludzi, którzy nie mają czasu lub doświadczenia do tworzenia strony od podstaw, ale potrzebują atrakcyjnej witryny! Jest on wyposażony w panel admina - intuicyjny MotoCMS edytor, który zapewnia szybkie dostosowanie strony i bezproblemowe zarządzanie nią. Dzięki funkcji Drag-n-Drop można leko zmienić układ i design, dodać nowe elementy po prostu przeciągająć potrzebne widżety i elementy projektowe na stronę. To znaczy, że nie musisz byś zawodowym webmsterem aby uruchomić i dostosować stronę na podstawie szablonu MotoCMS!

Jak i wszystkie nasze produkty, ten szablon jest o 100% responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami, zoptymalizowany pod kątem SEO. Więc wybierając go jako podstawę dla swojej strony, możesz być pewien, że będzie idealnie działała na każdym urządzeniu, oraz będzie jedną wśród pierszych na liście wyszukiwania. Aby przekonać się, że tworzenie strony na podstawie tego szablonu jest niewairygodnie łatwe, polecamy wypróbować jego darmową wersję próbną!

Oceny i recenzje klientów(2)

K
Karina Walles Zweryfikowany klient
2021-01-07

Our dance studio finally decided to move on from old Flash site and oh boy - Moto did a great job with a new MotoCMS 3 template. Priceless tool to create endless content

B
Brock Zweryfikowany klient
2018-08-15

Best user experience. MotoCMS buider has all the features you need to create a good website. You can build up a user friendly site in a few minutes. Thanks for this great template.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top