Gotowy szablon dla firm doradczych

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (5)
  • Wymagania

Opisanie

Doradztwo - to stale rozwijająca się branża biznesowa. Konkurencja w niej jest naprawdę ostra, więc jeśli chcesz zostać liderem branży, warto stworzyć atrakcyjną stronę www do promocji swojej firmy. Ale jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na tworzenie strony od podstaw, polecamy wykorzystać nasz gotowy szablon MotoCMS 3 dla firm doradczych. jest to gotowe do uruchomienia rozwiązanie webowe z wygodnym edytorem stron, które jest łatwe w isntalacji i zarządzaniu. Oprócz stylowego designu i panelu admina, ten szablon jest wyposażony w mnóstwo przydatnych widżetów i narzędzi. Są to opcje social media, fonty Google, narzędzia web,stera i Google Analytics, presety projektowe itd. W dodatku szablon jest wyposażony w mediatekę i odtwarzacze audio i wideo, z pomocą których będziesz mógł uzupełnić swoją stronę o różne treści.

W dodatku szablon jest oparty o framework Bootstrap i jest w pełni responsywny. To znaczy, że strona na jego podstawie będzie automatycznie się dostosowywała do dowolnego rozmiaru ekranu. Dobra funkcjonalność, responsywny uklad, atrakcyjny design – z naszym szablonem Twoja firmy będzie się rozwijala skuteczniej!

Oceny i recenzje klientów(5)

M
Mommy Santana Zweryfikowany klient
2021-03-24

Adorable and easy-to-use experience. I've expected a good level of service and I've received plenty of it from MotoCMS team

D
Darryl Zweryfikowany klient
2017-04-10

Full-pack template. A great template with a whole pack of pages: gallery, blog, system pages like 404 and etc. And the website builder is the easiest one I’ve ever tried.

J
Jamie Bradley Zweryfikowany klient
2017-03-24

Best pre-sale team. I think it is the best pre-sale team I've ever communicated. They helped me to choose template I need, they give me answers before I asked them and in total, they didn't lie to me. Recommend this company!

R
Rhys Kennedy Zweryfikowany klient
2017-03-24

template for us. Every business must have a website to start bringing clients. I chose this template, as it meet my requirements. Easy to use, simple admin panel and good support team which helps with all my questions.

F
Freddie Burke Zweryfikowany klient
2017-03-24

really premium design. My team provided me this template and they told me to purchase it. For our small business I didn't thought that we can find something cheaper, that we can use to create a website, but #MotoCMS team provided us this opportunity. Thank you guys.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top