Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon dla obozu letniego - to narzędzie z jednostronicowym układem do szybkiego tworzenia stron. To gotowe rozwiązanie webowe łączy w socie wszystko, co jest potrzebne do przyciągnięcia uwagi nowych klientów: stylowy kolorowy design, uzupełniony o paralaksę,zestaw atrakcyjnych darmowych zdjęć, duży formularz kontaktowy w górnej części strony, formularz subskrypcji w dole stromy, przyciski social media do promowania firmy w sieciach społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, Pinterest, Instagram itd. Zarządzaj swoją stronę z pomocą wbudowanego MotoCMS panelu admina. Skorzystaj z narzędzi panelu admina do przeprojektowania i aktualizacji designu. Pamiętaj, że niesą wymagane do tego żadne umiejętności w zakresie programowania lub web projektowania. Panel administracyjny jest przyjazny dla użytkownika.

Oceny i recenzje klientów(2)

A
Alexia Richardson Zweryfikowany klient
2021-01-30

An ideal solution for our summer camp here in California - we've launched ads campaign recently and in both cases MotoCMS helped us a lot

V
Vincent Collins Zweryfikowany klient
2016-08-08

Good template. This is the best template for camping website. I just purchased it, installed on my server (installation instruction is very clear and simple) and now I have everything I need for my website. Thanks to the amazing client service, they solved every single issue. When I had some trouble, it was solved inmediately and for now I'm very happy with my purchase. I love this template, my website is great thanks to it.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top