Responsywny szablon dla stron rekrutacyjnych

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Responsywny szablon dla stron rekrutacyjnych - to doskonała podstawa do uruchomienia strony dla swojej agencji! Został stworzony przez zespół MotoCMS według ostatnich trendów w web design i jest wyposażony we wszystkie niezbędne dla skutecznego prowadzenia działalności funkcji. Szablon posiada mnóstwo stron do prezentacji firmy, jej ofert i usług, takich jak - Klienci, Kariera, Kontakty, Blog, Usługi itd. Wszystkie są gotowe do działania, potrzebujesz tylko aby wypełnić je przez własne treści. Wbudowany MotoCMS panel admina jest wyposażony w zestaw narzędzi i widżetów, które zapewniają pełną personalizację strony. Przesyłanie plików multimedialnych, dodawanie meta tagów i ustawień SEO, podlączenie do social media, monitorowanie ruchu na stronie - to tylko niektóre z funkcji, które sł zawarte do panelu admina. Nie zapominaj, że masz możliwość aby wypróbować ten szablon i panel administracyjny za darmo. Zapisz się na darmowy okres próbny!

Oceny i recenzje klientów(2)

A
Anfi Tolerant Zweryfikowany klient
2021-02-28

Usually I'm working in Linkedin as an HR specialist, but now I also have my own personal site with all services I provide for various companies

A
Anthony Carter Zweryfikowany klient
2016-07-10

Great work!. Nice, clean, and easy for navigation. I've bought this template for another type of business (I'm an owner of a restaurant) so I had no need for pictures to this template. Instead, I bought a stock photos by one click while purchasing this template. This design is awesome and I couldn't find a better template for my website - I fell in love with this template. Thanks MotoCMS!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top