• Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon dla strony modowej z blogiem - to dosjkonale połączenie stylowego designu i mnóstwa funkcji. Atrakcyjne zdjęcia, responsywny układ, imponujące efekty wizualne - to są tylko niektóre z zalet tego szablonu. Z pomocą wbudowanego MotoCMS panelu admina, ten szablon może być lekko przekształcony w dostosowany do potrzeb strony w dowolnym temacie. To narzędzie do dostosowywania jest łatwe w obsłudze i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania lub posiadania umiejętności zawodowych. W dodatku szablon jest uzupełniony o w pełni funkcjonalny blog, który może być wykorzystany do różnych celów.

Zalety

Co w środku?

Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 1 Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 2 Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 3 Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 4 Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 5 Szablon dla strony modowej z blogiem #58770 image 6

Oceny i recenzje klientów(1)

E
Elizabeth Taylor Zweryfikowany klient
2016-05-15

Very fashionable!. I do a lot of websites for companies and I love the ease and flexibility that I have with the templates from MotoCMS. What's not to like here? The quality is exceptional. The attention to details is the definition of quality! I also was able to install and fine-tune the template without any issue. I will certainly buy again. Great job.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
24/7 free support

24/7 Bezpłatna pomoc techniczna

Stock Photos Included

Darmowe zdjęcia w każdym szablonie

Visual Website Builder

Kreator strony internetowej wizualny (bez kodowania)

Podobne Szablony

Tagi produktów

Back To Top