Szablon dla strony modowej z blogiem

Demo
Sale Up To -24%
Szablon dla strony modowej z blogiem

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon dla strony modowej z blogiem - to dosjkonale połączenie stylowego designu i mnóstwa funkcji. Atrakcyjne zdjęcia, responsywny układ, imponujące efekty wizualne - to są tylko niektóre z zalet tego szablonu. Z pomocą wbudowanego MotoCMS panelu admina, ten szablon może być lekko przekształcony w dostosowany do potrzeb strony w dowolnym temacie. To narzędzie do dostosowywania jest łatwe w obsłudze i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania lub posiadania umiejętności zawodowych. W dodatku szablon jest uzupełniony o w pełni funkcjonalny blog, który może być wykorzystany do różnych celów.

Oceny i recenzje klientów(2)

K
Kevin Folks Zweryfikowany klient
2021-03-27

This is a fascinating theme indeed - I've tried it multiple times and finally bought it. My wife also enjoys it a lot and we've created a lot of content since the purchase was made

E
Elizabeth Taylor Zweryfikowany klient
2016-05-15

Very fashionable!. I do a lot of websites for companies and I love the ease and flexibility that I have with the templates from MotoCMS. What's not to like here? The quality is exceptional. The attention to details is the definition of quality! I also was able to install and fine-tune the template without any issue. I will certainly buy again. Great job.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top