Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Przedstawiamy Państwu szablon w temacie Oprogramowanie. Został zaprojektowany specjalnie do tworzenia stron biiznesowych dla firm, które zajmują się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania. Strona domowa tego szablonu posiada wystarczająco dużo miejsca na informacje na temat firmy i jej usług, referencje ,informacje kontaktowe itd. Ze względu na to, że szablon jest oparty o Bootstrap, strona na jego podstawie będzie w pełni responsywna i jej treści będą lekko się dostosowywaą się do rozmiaru ekranu dowolnego urządzenia. W dodatku, do obsługi tego szablonu nie są potrzebne żadne szczególowe umiejętności w zakresie kodowania lub dodatkowe oprogramowanie, ponieważ posiada wvbudowany MotoCMS panel admina. Ten przyjazny dla użytkownika kreator zapewni szybkie wprowadzenie zmian do szablonu.

Oceny i recenzje klientów(2)

T
Tina Mecore Zweryfikowany klient
2021-04-06

MotoCMS helped me to build my site (as a main part of my business) properly so I would not have to worry about it for years. Real legends of IT business

M
Mannie Swift Zweryfikowany klient
2016-05-08

Really good. This is the first time I'm using MotoCMS for my website and I'm really satisfied. This template meets all my needs and even more. I'm glad I've found MotoCMS and this template - it is perfect and I won't need to fall into coding anymore. MotoCMS, good job!

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top