• Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Responsywny szablon dla strony o web marketingu - to wspaniale rozwiązanie do tworzenia witryny w rozsądnej cenie. Jeśli chciałbyś rozpocząć własny biznes w krótkim czasie, ale jesteś ograniczony finasowo - ten szablon jest tym czego potrzebujesz. w dodatku dostaniesz panel admina zasilany przez MotoCMS. Jest to łatwy w obsłudze system zarządzania treścią, pozwalający na proste i szybkie dostiosowanie strony bez żadnych umiejętności w zakresie programowania i web projektowania. Różne narzędzia i widżety pomogą Ci dostosować zawartość tekstową, paletę kolorów, przesłać pliki.

Jeszcze jedną zaletą tego tematu jest zintegrowany w pełni funkcjonalny blog. Jego design może również zostać przekształcony w każdej chwili poprzez panel admina.

Zalety

Co w środku?

Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 1 Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 2 Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 3 Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 4 Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 5 Responsywny szablon dla strony o web marketingu #56053 image 6

Oceny i recenzje klientów(1)

T
Tyler Zweryfikowany klient
2015-12-29

Functionality is stunning. I purchased this template for the website builder. I used to use the previous version and it seemed very good. Now the admin panel is much better. My thanks to MotoCMS for allowing me to enjoy building my website.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
24/7 free support

24/7 Bezpłatna pomoc techniczna

Stock Photos Included

Darmowe zdjęcia w każdym szablonie

Visual Website Builder

Kreator strony internetowej wizualny (bez kodowania)

Podobne Szablony

Tagi produktów

Back To Top