Opisanie

Internet jest doskonałym miejscem, w którym możemy nie tylko szukać informacji, ale również zajmować się biznesem i handlem. Kupując ten szablon w temacie mały biznes, otrzymasz więcej niż tylko piękna strona webowa. I chociaż design szablonu jest wykonany w w białych kolorach, które są idealne do prowadzenia jakiejkolwiek działalności, oraz zaiwera dużo miejsca na treści, główną jego zaletą jest responsywny układ. Każdy użytkownik na pewno oceni jego świetną wersję mobilną. Układ tematu jest dostosowany do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia mobilnego.

Jeszcze jedna zaleta - możliwość edytowania i dostosowania tematu według swoich życzeń. Inne ważne cechy szablonu - wsperanie WYSIWYG i przyjazny do użytkownika przeciągnij-i-upuść interfejs zasiłany przez MotoCMS.

Zalety

Co w środku?

Szablon w temacie mały biznes #55504 image 1 Szablon w temacie mały biznes #55504 image 2 Szablon w temacie mały biznes #55504 image 3 Szablon w temacie mały biznes #55504 image 4 Szablon w temacie mały biznes #55504 image 5 Szablon w temacie mały biznes #55504 image 6

Oceny i recenzje klientów(1)

D
Delilah Zweryfikowany klient
2016-01-27

simplification. This website is an universal answer for almost every business. I would like to have a free installation though. If you simplify the process of website building, simplify it to the full extent! :)

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension

Podobne Szablony

Tagi produktów

Back To Top