E-commerce szablon MotoCMS SoundBizarre dla stron muzycznych

Demo
eStore
E-commerce szablon MotoCMS SoundBizarre dla stron muzycznych

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Jak wypromować sklep muzyczny i zwiększyć bazę klientów w krótkim czasie? Odpowiedź jest prosta - wybierz nasz e-commerce szablon MotoCMS SoundBizarre dla stron muzycznych jako podstawę dla e-sklepu! Atrakcyjny minimalistyczny design, wygodny MootCMS paenl admina, mnóstwo wbudowanych narzędzi do dostosowania i obsługi witryny - są to tylko niektóre z zalet tego szablonu. Jest on bardzo przyjazny dla użytwkonika, więc do stworzenia strona na podstawie tego szablonu nie są potrzebne żadne umiejętności w zakresie kodowania. W dodatku szablon jest w pełni responsynwy i kompatybilny z różnymi przeglądarkami, więc Twoja strona będzie dostępna na dowolnym urządzeniu. Opcje SEO pomogą Ci szybko uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach i zwiększyć zasięg sprzedaż. Wybierz ten szablon już dziś i zacznij tworzyć dochodowy e-sklep!

Oceny i recenzje klientów(2)

M
Mickey Black Zweryfikowany klient
2020-06-23

Currently a lot of people spent their time in homes and the sales from our MotoCMS site are really high. Good ecommerce solution for everyone

P
Patrick Zweryfikowany klient
2018-03-23

Support is great . I have to use a modified .htaccess file on my server. Thanks to the technical support team that helped me with this.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top