E-commerce szablon MotoCMS Fooder

Demo
eStore
E-commerce szablon MotoCMS Fooder
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Ciemne tło połączone ze spektakularnym katalogiem produktów sprawiają, że e-commerce szablon MotoCMS Fooder pomoże uruchomić atrakcyjną stronę związaną z żywnością. Ten szablon zawiera wszystkie możliwe strony, których może potrzebować przyszła witryna (takie jak: Informacje o dostawie, Polityka prywatności, Regulamin, Kontakty) itd. Dodaj na stronę domową widżet licznika, aby poinformować klientów o ofercie dnia. Publikuj przyciągające uwagę filmy wideo na swoim blogu, aby przyciągnąać uwagę lojalnych klientów. Przedstaw swojego szefa kuchni za pośrednictwem platform mediów społecznościowych. Dzięki informacyjnym nagłówkom i stopkom z mapą Google Twoi potencjalni klienci nie będą mieli trudności z kontaktowaniem się z Tobą, zarówno w trybie online, jak i offline. Zarejestruj się na bezpłatny 14-dniowy okres próbny, aby wypróbować ten szablon w akcji!

Oceny i recenzje klientów(2)

L
Lilo Manson Zweryfikowany klient
2020-06-10

At first I was not sure if I require such a complicated plugin as store, but after few attempts I managed to add products and configure shipping with ease

J
Joshua Zweryfikowany klient
2017-12-16

Incredible store management. Incredible store management. Easy to launch and easy to sale

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top