Responsywny e-commerce szablon MotoCMS Terraceda

Demo
eStore
Responsywny e-commerce szablon MotoCMS Terraceda
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Wybierz nasze responsywny e-commerce szablon MotoCMS Terraceda, jeśli chciałbyś uruchomić e-sklep z towarami do aranżacji wnętrz. Ten szablon jest funkcjonalnym rozwiązaniem MotoCMS, które łączy w sobie elegancki design w baiłym kolorze z takimi widgetami, jak Google Map, pasek postępu, przyciski social media, Licznik, Disqus itd. Szablon Miękka paleta kolorów, ostre zdjęcia tematyczne i łatwy w nawigacji katalog produktów sprawią, że Twoja strona będzie bardzo wygodna i przyjazna dla użytkownika. Także korzstając z tego szablonu będziesz mógł skutecznie przedstawić swoje towary, ustawić stawki podatkowe dla różnych krajów i śledzić informacji na temat klientów i zamówień. Jak i inne nasze szablony, to rozwiązanie webowe jest w pełni responsywne. To znaczy, że Twoi klienci będą mogli przeglądać stronę na wszystkich nowoczesnych urządzemiach.

Oceny i recenzje klientów(1)

P
Pauline Meadow Zweryfikowany klient
2021-02-17

If you want to create an effective online store - I recommend to use Moto Store plugin. It tremendously helped me in most my projects

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top